VMware Forum 2012, Istanbul

Sizin Yerinize Bulut Çalışsın

VMware Forum 2012, 10 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleşiyor; sizleri de sektörün bu önde gelen etkinliğinin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Uygulama sahiplerini, altyapı ve operasyon ekiplerini ve masaüstü yöneticilerini hedefleyen bu bir günlük etkinlik, kuruluşunuzda Bulut bilişim kullanmanın gerçek faydalarını daha iyi anlayabilmek için sanallaştırma ve bulut altyapısında dünya lideri olan VMware, iş ortakları ve sektörün sizinkine benzer işletmeleriyle tanışma fırsatı sunuyor.

BT dünyasının dönüşümünü hızlandıran son kullanıcılardır ve bu kullanıcılar, tüketicilere yönelik bulut bilişimin faydalarını deneyerek öğrendiğinden, gittikçe artan bir şekilde BT kuruluşunuzun da aynı olanakları sunmasını beklemektedir. Geçmişin karmaşık ve esneklik sunmayan BT altyapıları değişmek zorundadır. Aynı şekilde BT teknolojisinde de işletmelere etkin faydalar sağlayabilecek yeni bir stratejiye ihtiyaç duyulmaktadır.  Bu strateji daha hızlı tepki bekleyen kullanıcılara ve yeni aygıtlara destek sunabilmeli ve BT yatırımlarından daha fazla değer ve esneklik bekleyen yönetimlerin beklentilerine cevap verebilmelidir. 

KOBİ, kurum veya Hizmet Sağlayıcısı olmanız fark etmez; sanallaştırmaya ilk adımınızı atıyor, kendi özel Bulutunuzu oluşturuyor veya hibrit bir Bulut ortamı yönetmek istiyor da olabilirsiniz; VMware Forum 2012, kuruluşunuzun Bulut bilişimin sunduğu avantajlardan tümüyle yararlanmasını sağlamak için en son görüşleri ve önerileri sizlere getiriyor.

VMware açılış konuşması “Sizin Yerinize Bulut Çalışsın – Yenilik Fırsatı” ile başlayan gündem, uygulama sahipleri, altyapı ve operasyon ekiplerinden masaüstü ve son kullanıcı bilgi işlem uzmanlarına kadar, BT kuruluşunuzun özel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanmıştır. Bu paylaşımların her birinde VMware’in bulut bilişim vizyonu hakkında daha fazla bilgi alacak, kendi kuruluşunuzda dönüşümü nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğrenecek ve daha da önemlisi, sizinle benzer işi yapan ve daha önce aynı süreçten geçmiş olanlardan deneyimleri hakkında bilgi alırken, bulut bilişimin nasıl sonuç verdiği konusunda bilgi sahibi olacaksınız.

Oturumlar:

  • Sanal Ortamda İşle İlgili Önemli Uygulamalar
  • Sanallaştırmada Yeni misiniz? – 60 Günden Daha Kısa Bir Sürede Çalışır Bir Sistem Kurun
  • PC Sonrası Dönemde Son Kullanıcılar için Bilişim
  • Sanal Ortamda Yönetim
  • Sanal Ortamda ve Bulut Ortamında İşletme Sürekliliği ve Felaketten Kurtarma
  • VMware Horizon ve View Ailesi

VMware Forum 2012′ye gelin; VMware ve iş ortaklarının sizin yerinize bulutun çalışmasını sağlama konusunda size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin!

İlgili kişi
E-posta: VMwareForumTurkiye@teamme.com.tr
Telefon: 0090 216 449 90 90

Bir Cevap Yazın