www.blog.saklica.com

icon

 

 

 ilk yazı… ilk profesyonel deneyim…

Benim gibi az konuşan ve anlatmak istediği konuyu ya örneklendirme yada görsele dökerek aktarmayı seven biri için buraya sayfalarca makale yazmak inanılmaz derecede zor, buyüzden diğer bloglardan farklı olarak hem içerik yönünden hemde içeriği yansıtacak şekilde “Yazısı az, görseli bol demo tadında” sloganıyla www’nin bitleri arasında yeri olsun.

Demo tadında; Bloğun sloganında yazan bu ifade daha çok içeriğin nasıl olacağı yönünde bir anlam çağrıştırması yönünden iyi oldu.

Burada yayınlayacağım (ileride sizlerinde yayınlayabileceği) içeriğin bizzat denenerek, uygulanarak aktarıldığı bir Lab ortamı sağlayarak bilgi bütünlüğünü ve doğruluğunu yüksek seviyelerde tutmak istedim.

İçerik konuları ağırlıklı olmak üzere VMware Sanallaştırma, çeşitli storage firmalarına ait ürün yönetim ve incelemeleri- simulator kullanımları, sanal ortamların yedeklenmesi, herkese lazım ufak araçlar, etkinlik takvimi ve bilgileri, sektörel ve teknolojik haberler, site içeriğine uygun video paylaşımları, istek ? ve mümkün oldukça ürün testleri hakkında yazılar olacak şekilde düşündüm ilerleyen süreçte içerik konularında sizlerden gelecek istek ve yönlendirmelerle rötuş yapabilirim.

 

Gülümse…

Bir Cevap Yazın